Vyvýšené záhony

Vyvýšené záhony predstavujú moderný spôsob pestovania. Zeleninový záhon môžeme založiť aj na neúrodnej pôde. Je výhodný aj pre starších ľudí, vaša práca bude pohodlnejšia.

Je súčasný trend pre organizáciu záhrady. Je to moderný architektonický prvok zohľadňujúci prirodzenosť životného prostredia. Poskytuje možnosť pestovania zeleniny aj na neúrodnej pôde. Minimalizuje výskyt škodcov.

Novinka: opaľované agátové drevo. Je to veľmi stará a špeciálna metóda povrchovej úpravy dreva. Takto opracované drevo lepšie odoláva poveternostným vplyvom, je odolnejšie voči plesniam, hmyzu a škodcom. 

smrekovcové rezivo
vyvýšený záhon z dubového dreva

Vážení zákazníci!

V súčastnosti pracujeme v normálnom režime. Pre zadanie Vášho dopytu, alebo objednávky preferujeme emailovú komunikáciu na info@stolarskedrevo.sk. Váš dopyt bude spracovaný do 24 hodín. Telefonicky ceny za objednávku neposkytujeme.

Telefonicky poskytujeme poradenstvo a konzultácie.

Ďakujeme.

Tovar si môžete prevziať len po telefonickom dohovore u nás na prevádzke. Tovar nerozvážame, spolupracujeme s externou expedičnou firmou. Cena za dodanie je individuálna, v závislosti od množstva tovaru a od vzdialenosti.