referencie a partneri

spolupracujeme:

PPrenov s. r. o.,

Stavebná firma PP RENOV s.r.o. je pružne sa rozvíjajúca firma, ktorá zdokonaľuje svoju činnosť. Je založená hlavne na poskytovaní profesionálnych a komplexných služieb pri rekonštrukcii bytov, domov a nebytových priestorov.

obnova.eu

poskytuje komplexnú obnovu pamiatok, ktorá obsahuje záchranné práce na zrúcaninách, hradov a zámkov; konzervátorské a reštaurátorské práce na historických fasádach a interiéroch. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Banskej Štiavnici, v historickom skvoste Slovenska zapísanom v zozname svetového dedičstva UNESCO. 

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. 

SLOVDACH, s.r.o.

Stavebno – obchodná spoločnosť so sídlom v Starej Ľubovni

rekonštrukcia hradu Ľubovňa

SLOVENSKÉ KADE, spol. s.r.o.

Pôsobíme na trhu od roku 2008 pod názvom Debnárstvo Gembeš.
V roku 2012 sa firma transformovala na SLOVENSKÉ KADE, s.r.o. Spoločnosť rozšírila svoju výrobu o produkty zamerané na wellnes a zároveň pokračuje v tradícii ručne vyrábaných výrobkov.

 

LUKORA.CZ

Jsme firma působící v České republice a na Slovensku. Máme více jak 10leté zkušenosti z oblasti greenkeepingu a stavbám závlahových systémů se věnujeme od roku 2016. Zabýváme se stavbou automatických zavlažovacích systémů pro zahrady, golfová hřiště, parky a sportovní plochy. Nabízíme komplexní řešení od projektu, přes realizaci stavby až po záruční i pozáruční servis.