O nás

Dopravu neposkytujeme
sušené stolárske rezivo skladom

Na našom sklade nájdete sušené stolárske rezivo. Skladové zásoby sú pravidelne aktualizované tak, aby naši zákazníci získali dokonalý prehľad o dostupnosti požadovaného reziva pre svoju stolársku výrobu.

rezivo z rôznych drevín

Na tomto mieste si môžete objednať a rezervovať rezivo z rôznych drevín : agát, buk, borovica, čerešňa, červený smrek, dub, jaseň, lipa, orech, javor klen, hruška, jabloň…

rezivo rôznych rozmerov

Skladom máme rezivo rôznej hrúbky, sušené, nesušené, vzduchosuché, triedy A,B,C, omietané, neomietané, triedené a netriedené.

Tovar nezasielame

www.stolarskedrevo.sk nie je klasický e-shop. 

Kupujúci si u nás tovar  len rezervuje a musí si ho vždy osobne prevziať, respektíve minimálne obhliadnuť osobne.

množstvo odobratého dreva je neobmedzené

od jednej dosky po stále odbery

naloženie tovaru

V našich priestoroch zabezpečujeme štandardnú nakládku reziva v balíkoch pomocou vysokozdvižného vozíka. V prípade ručného teda neštandarného nakladania tovaru si kupujúci nakladanie zabezpečuje sám.

nenašli ste v ponuke to čo práve hľadáte?

kontaktujte nás:

email: info@stolarskedrevo.sk

telefón: 00421905257688

stolarskedrevo.sk

Altánok, alebo pergola Vám poskytnú dokonalé miesto na oddych vo vašej záhrade, ale v dnešnej dobe klimatických zmien, vaša záhrada nebude dokonalá bez zavlažovania. Preto si Vám dovoľujeme odporučiť firmu lukora.sk, ktorá poskytuje profesionálne služby spojené so zavlažovaním trávnikov, záhrad, športových ihrísk a špecializuje sa aj na zavlažovanie golfových ihrísk. 

stolarskedrevo.sk