O nás

Na našom sklade nájdete sušené stolárske rezivo.

Skladové zásoby sú pravidelne aktualizované tak, aby naši zákazníci získali dokonalý prehľad o dostupnosti požadovaného reziva pre svoju stolársku výrobu.

Nesušené a vzduchosuché rezivo uvádzame online s predpokladanou dobou dodania po vysušení od špecifikovania konkrétnej objednávky.

Nie sme e-shop.

Sme online rezervačný systém pre stolárov – www.stolarskedrevo.sk

Drevo je jedinečné

Pretože drevo rastie v hore a každý strom je jedinečný a aj my s ním pracujeme tak, aby sme z každého kmeňa vyrezali tú najlepšiu dosku, pochopte prosím, že trváme na osobnom odbere.  Pri osobnej obhliadke reziva získajú obidve strany istotu, že ste si vybrali to najlepšie drevo pre váš výrobok.

 Dopravu neposkytujeme!

Na tomto mieste si môžete objednať a rezervovať rezivo z rôznych drevín : buk, dub, agát, jaseň, červený smrek, borovica, lipa, čerešňa, orech.

Skladom máme rezivo rôznej hrúbky, sušené, nesušené, vzduchosuché, triedy A,B,C, omietané, neomietané, triedené a netriedené. 

Pracujeme pre Vás aj v termínoch, ktoré vyhovujú Vám.

stolarskedrevo.sk

Altánok, alebo pergola Vám poskytnú dokonalé miesto na oddych vo vašej záhrade, ale v dnešnej dobe klimatických zmien, vaša záhrada nebude dokonalá bez zavlažovania. Preto si Vám dovoľujeme odporučiť firmu lukora.sk, ktorá poskytuje profesionálne služby spojené so zavlažovaním trávnikov, záhrad, športových ihrísk a špecializuje sa aj na zavlažovanie golfových ihrísk. 

stolarskedrevo.sk